כללי

מזרונים אורתופדיים

נוחות השינה שלנו מושפעת במידה רבה מהמזרן עליו אנחנו ישנים. כל אדם צריך לאתר את המזרן המוצלח והנוח עבורו ספציפית. המטרה היא לקום בבוקר בהרגשה טובה ובריאה. מי שהתנסה במזרון לא מתאים ידווח על קושי במציאת התנוחה הנוחה, על כאבי גב, פצעי לחץ ועוד. אם אתם מעוניינים לשנות את המצב לטובה, ורוצים לרכוש לעצמכם מזרונים אורתופדיים מותאמים לצרכים המיוחדים שלכם – אתם צריכים להכיר אותנו.

חברת קוסמוטרייד הינה חברה המתמחה בפתרונות אורתופדיים וטיפוליים למגוון מטרות. אנחנו מספקים מוצרים ללקוחות פרטיים וכן ללקוחות עסקיים. גם בתחום המוסדי יש לנו פעילות ענפה. מוסדות טיפוליים רבים עורכים אצלנו את רכישת הציוד שלהם. בין היתר אנחנו משווקים מזרונים אורתופדיים, ריהוט רפואי וסיעודי, ציוד לספורט ולפיזיותרפיה ועוד.

העקרונות שלא נוותר עליהם

יש לנו מספר עקרונות חשובים שעל פיהם אנחנו פועלים לכל אורך הדרך. קראו עליהם ותבינו גם אתם את הסיבה לכך שהלקוחות שלנו מרוצים מאוד וממליצים עלינו בכל פה.

  • המבחר – אצלנו ניתן להתרשם ממבחר רחב של מוצרים המיועדים לצרכים שונים ומגוונים. כאשר לקוח מגיע לחנות הפיסית שלנו, או נכנס לאתר המכירתי הוא יכול התרשם ממגוון המוצרים. ולנסות למצוא את מה שמתאים לו מבין כל מה שמוצע. גם כאשר מדובר על מזרונים אורתופדיים שנועדו לספק מענה במקרים של פצעי לחץ, ניתן למצוא אצלנו מגוון פתרונות. מזרני ביצים, מזרן בועות, מוצרי טמפור ועוד. כל לקוח יוכל למצוא את המוצר הרצוי לו בהתאמה לצורך הייחודי שלו.
  • האיכות – אנחנו חברה שחשוב לה להשביע את רצונם של הלקוחות. ולכן אנחנו בוחרים לשווק אך ורק מוצרים ברמת איכות גבוהה ביותר. אצלנו כל מיטה וכל מזרון הינם תוצרת חברות בעלות מוניטין ושם טוב. אנחנו נייבא מוצר רק לאחר שנהיה בטוחים שהוא ברמת איכות גבוהה, ולא עתידיות להיות אתו בעיות.
  • השירות – השירות אצלנו הוא שם דבר. אנחנו נמצאים עם הלקוח במהלך הרכישה, אבל לא שוכחים ממנו גם כחלוף תקופה מעת הרכישה. אנחנו זמינים לענות על כל שאלה כדי לאפשר ללקוחות להפיק את התועלת הרצויה מהמוצרים שרכשו אצלנו. כי אנחנו יודעים שלשירות יש משמעות רבה ביחס לכל העסקה. הוא זה שמסייע בבחירה, הוא מאפשר שימוש מועיל ומשליך על ההרגשה של הלקוח לכל אורך הדרך.
  • המהירות – כאשר רוכשים מוצר חשוב ונחוץ לחיי היום יום פעמים מדובר בצורך דחוף. לכן אנחנו משקיעים מאמצים באספקת כל מוצר, וכן מזרונים אורתופדיים במהירות המקסימלית במידת האפשר.
  • נוחות הרכישה – האתר שלנו מאפשר גם לכם להתרשם ממוצרים שונים תחת קטגורית מזרנים וכריות שינה. תוכלו לבחון את המוצרים ולאתר את המוצר המוכר והרצוי לכם. כמו כן יש לכם אפשרות לעלעל בין המוצרים ולהכיר מוצרים חדשים שיוכלו להועיל לכם.

מתלבטים באשר לקניה של מזרן זוגי אורטופדי? חושבים על רכישת מזרנים וכריות שינה? אנחנו בקוסמוטרייד מזמינים אתכם לבחור מזרן זוגי אורטופדי ולהתרשם ממבחר מוצרי ריהוט רפואי וסיעודי ברמת איכות הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה