כללי

מיטת טיפולים לבתי חולים

מיטות הטיפולים של חברת קוסמוטרייד מספקות מענה למגוון רחב של צרכים רפואיים וטיפוליים, לרבות למרכזים ומוסדות רפואיים ובתי חולים. המיטות הינן איכותיות ועשויות מחומרים עמידים ובטוחים, המעניקות מענה נוח למטפל ולמטופל וובעלות מנגנוני כיוונון והרמה,  ופונקציות נוספות אחרות.

 

אודות מיטות לבית חולים

מיטות טיפול – מהוות פריט בסיסי בכל בית חולים, ומספקות מענה לצורכי חולים ומטפלים כאחד, בין אם למנוחה או עבור בדיקות וטיפולים. קיימים מגוון רחב של סוגים ודגמים של מיטות, הכוללים מיטות אשפוז, מיטות בדיקה, מיטות סיעוד ומיטות טיפולים, כאשר לכל מיטה יש תכונות מיוחדות וייעוד תואם.

 

 

בחירה נכונה של מיטת טיפול

בחירה של מיטות טיפול לבית חולים, מרכז רפואי או כל צורך אחר משתנה בהתאם לייעוד המיטה בין אם טיפול, סיעוד, בדיקה וכדומה והיא  דורשת תשומת  לב למספר פרמטרים:

א. למידות מיטת הטיפול, כלומר הרוחב והאורך שלה.

ב. בהתאם לייעוד המיטה יש להתייחס לפונקציות שונות, למשל עבור טיפולי פיזיותרפיה יש להחליט אם מבקשים מיטה עם פתח בייגלה נפרד או מחובר למיטה.

ג. יש לבחור בחומר ממנו תהיה עשויה המיטה, בהתאם לדרישות הניוד שלה, לצד קלות ניקיון החומר ושמירה על רמה גבוהה של היגיינה.

ד. מומלץ לבחור במיטה עם מזרון מתאים לצורכי השימוש בה ועם פונקציות נוספות נדרשות, וזאת בהתאם לסוג טיפול שייעשה בה ומצב ומאפייני המטופלים.

 

חברה מובילה בתחום

רכישת מיטת טיפולים לבית חולים מחברת קוסמוטרייד תספק לכם גב של ספק וותיק עם מוניטין גבוה, מוביל  ומומלץ בישראל בכל הקשור לייבוא, , פיתוח, שיווק ומכירה של ציוד ומוצרי רפואה, שיקום וסיעוד. החברה פעולת משנת 1987 ומאז היווסדה שמה לה למטרה לספק לקהל לקוחותיה את הציוד הטוב ביותר, באיכות ובסטנדרטים גבוהים במיוחד, העומדים בדרישות תקני איכות בינלאומיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. כל זאת לצד שירות אמין ואיכותי ומחירים משתלמים במיוחד.

 

מאפיינים אלו של החברה באים לידי ביטוי במבחר עשיר של מיטות הטיפול שהיא מספקת כמוצרים מתקדמים וחדישים, במחירים כדאיים ועם אחריות מלאה לצד מערך אספקה יעיל ומהיר.

 

הזמנת מיטת טיפול לבית חולים

הזמנת מיטת טיפול לבית חולים מוצעת ישירות דרך האתר של החברה. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת קוסמוטרייד בטלפון 03-9120900.

 

 

כתיבת תגובה