כללי

מכירת קלנועיות

היכולת להתנייד בעצמאות היא משאת נפשו של כל מוגבל. לא קל להתמודד בחיי היום יום עם מוגבלות מעיקה. בין אם אדם נולד עם נכות, ובין אם במהלך השנים היכולות שלו נפגעו – ייעשו מאמצים רבים על מנת לאפשר לו להתנייד ממקום למקום בעצמאות מקסימלית, וללא עזרה של גורם חיצוני. אחד הכלים היעלים ביותר שאכן משפרים במידה רבה את איכות החיים של נכים, קשישים ומוגבלים הוא קלנועית. קולנועיות חשמליות הן כלי רכב שמונעות באמצעות מנוע חשמלי, הקלנועית מאפשרת לנכה לנוע ממקום למקום בקלות רבה.

מכירת קלנועיות – מה שחשוב לדעת
זכאות משרד הבריאות – מכירת קלנועיות כרוכה אמנם במחיר יקר. אך חשוב לדעת שיש נכים שיהיו זכאים לקבל מוצרים שונים בעלות מינימלית. מדובר בכאלו שיש להם על פי ההגדרה של משרד הבריאות זכאות לקבלת המוצר בהשתתפות עצמית של עשרה אחוזים. אם ייתכן ואתם מוגדרים באחת מקבוצות הזכאות, מומלץ לברר את העניין ולתור אחר הדרך הנכונה לממש את הזכאות שלכם על הצד הטוב ביותר. חברת קוסמוטרייד זכתה במכרז של משרד הבריאות, וזה אומר שתוכלו לממש את הזכאות לכיסא גלגלים אצלנו.
חדשנות וקידמה – תחום הרכב החשמלי הולך ומתפתח בצעדי ענק. גם מכירת קלנועיות היא תחום פורח ומתקדם ביותר. ניתן לזהות חידושים רבים בתחום, לצד מוצרים חדשניים שמספקים חווית נסיעה מושלמת בנוחות ובבטיחות. אצלנו תוכלו למצוא מכירת קלנועיות חדשניות ביותר. כי אנחנו מייבאים את המוצרים שלנו ממיטב היצרנים בעולם. מה שמבטיח שכל מוצר אצלנו הינו ברמת איכות גבוהה במיוחד.

שירות והדרכה – אנחנו מודעים לכך שכאשר רוכשים פריט גדול ובעל משמעות כמו קולנועיות חשמליות, חשוב מאוד לקבל הנחיה מפורטת והסברים באשר לתפעול הקלנועית. זה כך גם כאשר מדובר על רכישה של כסא גלגלים ממונע מחיר. לכן אנחנו מדריכים כל לקוח ומוודאים כי הוא יודע כיצד לתפעל את הכלי שהוא רכש. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא יהיה שבע רצון ויוכל לעשות באמצעות כסא גלגלים עם מנוע עזר שימוש מועיל על פי צרכיו האישיים.

הובלה ואספקה – אנחנו מספקים ללקוחות שירות של הובלת המוצרים עד לבית. שירות המשלוחים שלנו מתבצע ביעילות ובמהירות רבה. מי כמונו יודע עד כמה חשוב ללקוחות שלנו לקבל את המוצרים במועד. כאשר המוצר מגיע באופן מידי ניתן ליהנות ממנו עד מהרה, ולבצע את הפעולות הנחוצות למרות המוגבלות המטרידה.
כסא גלגלים ממונע מחיר הנו מוצר נחוץ ובעל השפעה רבה על איכות החיים של הנכה והמוגבל. אנחנו בקוסמוטרייד מזמינים אתכם לרכוש מוצרים ברמת איכות גבוהה במיוחד. אצלנו כל המוצרים הינם חדשניים ומתקדמים במיוחד. כאשר רוכשים אצלנו כסא גלגלים עם מנוע עזר אפשר להיות בטוחים שבוחרים בטוב ביותר. כי אנחנו כאן עד לשביעות רצונכם המלאה!

כתיבת תגובה