כללי

אביזרי עזר ונוחות

אדם שמתמודד עם מוגבלות חווה את החיים עם טעם לוואי שעלול לפגום בחיי היום יום שלו. בין אם מדובר בלקות קבועה שמלווה את האדם לכל החיים, ובין אם מדובר על מוגבלות זמנית – חוסר היכולת לבצע את הפעולות היומיומית הפשוטות, בהחלט מעמיד את האדם מול מצב מעיק ולא פשוט כלל וכלל. אנחנו בחברת קוסמוטרייד שמנו לעצמנו מטרה לפעול על מנת לספק לאוכלוסייה זו את הכלים היעילים ביותר שיסייעו להם להתעלות מעל למוגבלות שלהם, ולנהל את החיים שלהם למרות הקושי בצורה הטובה ביותר בעזרת אביזרי עזר ונוחות

לשם כך אנחנו מייבאים ומשווקים מגוון אביזרי עזר ונוחות בתחום הסיעודי, הרפואי והשיקומי – אביזרים וציוד לעיסוי, אביזרים לכסאות גלגלים, אביזרי נוחות ועוד. המוצרים שלנו מיועדים הן למגזר העסקי, הן למגזר המוסדי והן לפרטי. זה לנו למעלה משלושים שנה שאנחנו מנהלים את החברה וחותרים לספק מוצרים מצטיינים ברמת איכות גבוהה במיוחד.

היתרונות של החברה שלנו

  • אמינות – החברה שלנו שמה לעצמה מטרה להתנהל בצורה אמינה. מה שאומר שכל לקוח יכול לסמוך עלינו, ולהתנהל מולנו בשלווה וללא חששות. גם מנהלי רכש של מוסדות וגם לקוחות פרטיים יכולים לסמוך על המילה שלנו ולבצע רכישות לא חשש.
  • איכות – המוצרים שאנחנו משווקים הם מוצרים ברמת איכות גבוהה. אנחנו לא מתפשרים על כך ועמלים לברור את המוצרים האיכותיים, אלו שיאפשרו לכל לקוח שלנו לעשות במוצר את השימוש הרצוי לאורך זמן – ללא תקלות ונזקים שונים.
  • מחירים – חברתנו עושה מאמץ להנגיש את המוצרים ללקוחות במחירים משתלמים ואפשריים. וזה אומר שבעת הצורך יוכל כל לקוח למצוא את מבוקשו במחיר אפשרי ומשתלם.
  • חדשנות – אנחנו מאמינים שלחידושים בתחומים השונים יש הרבה מה להועיל לכל לקוח שלנו בחיים שלו. ולכן נתור אחר החידושים האחרונים ונשווק את המוצרים המתקדמים והעכשוויים ביותר. לרווחת הלקוחות שלנו.
  • מהירות – אצלנו בחברה מודעים לדחיפות המוצרים ולנחיצות של אביזרי נוחות בבתי הלקוחות ובמוסדות,  ולכן נעשה כל מאמץ על מנת לספק ללקוח את המוצרים אותם הזמין בהקדם האפשרי.
  • שירות – כדי לאפשר לכל לקוח למצות את השימוש מהמוצר ולהיעזר בו בצורה מקסימלית, אנחנו מדריכים אותו ומלמדים אותו כיצד להשתמש במוצר. מלבד זאת אנחנו זמינים לענות על כל שאלה, וקשובים במרכז שירות הלקוחות בפריסה רחבה של שעות פעילות.

תחומי ההתמחות שלנו

חברת קוסמוטרייד מתמחה במספר תחומים. בתחום הציוד הרפואי – שיקומי, מוצרי עזר לנוחות ולבטיחות. מוצרי ספורט, ריהוט רפואי, מוצרים לגיל הזהב, ציוד לרפואת חירום, ציוד דיאגנוסטי, ריפוי בעיסוק וכן ציוד לתחומי הרפואה המשלימה.

אביזרי עזר ונוחות זה חברת קוסמוטרייד. אצלנו ניתן למצוא את הפתרונות היעילים והמקלים ביותר. הצטרפו ללקוחות המרוצים והממליצים שלנו. אנחנו הכתובת שלכם לרכישת אביזרי עזר ונוחות, אביזרים וציוד לעיסוי וכן אביזרים לכסאות גלגלים. אצלנו תהיו מרוצים ממענה מושלם ומותאם לצורך.