כללי

איך בוחרים מיטת טיפולים

מעוניינים לרכוש מיטת טיפולים? מדובר בהחלטה לא פשוטה, בטח עבור מטפלים חדשים. איך בוחרים את המיטה המתאימה לכם, אילו סוגים קיימים ומה חשוב לבדוק לפני שקונים:

מיטות טיפולים היו בעבר מצרך יקר ביותר, מה שהקשה על מטפלים רבים לרכוש מיטות עיסוי. בשנים האחרונות כאשר כמעט כל המוצרים סביבנו מיוצרים בסין, מחירן של מיטות העיסוי ירד משמעותית ויחד עם זאת איכותן לא נפגעה, נהפוך הוא!

בראש הראשונה בבואכם לבחור היכן לקנות ציוד רפואי וטיפולי, לרבות מיטות עיסוי, תמיד כדאי לבחור ביבואן ותיק ומוביל כגון קוסמוטרייד וליהנות ממבחר עשיר, חסכון שמגיע לעיתים למאות שקלים, לעומת מקומות אחרים וכמובן מקצועיות ששמורה ליבואנים ותיקים.

להלן מספר דברים חשובים שיש לשים לב אליהם בעת רכישת מיטת טיפולים:
1. מידות, מידות, מידות: הרוחב הסטנדרטי של מיטות עיסוי הוא 70 ס”מ. ישנן מיטות רחבות או צרות יותר. האורך הסטנדרטי של מיטת עיסוי הוא בד”כ 185 ס”מ ללא בייגלה. עם בייגלה האורך מגיע גם ל-205 ס”מ (בייגלה הוא משענת ראש עם חור לפנים שמתחברת למיטה מבחוץ). ישנן מיטות שיש בהן חור או בייגלה בנפרד וכיום ניתן להשיג מיטות רבות שמשולבות בחור ובייגלה, גם יחד.
2. מיקום ידי המטופל: יש מטופלים שמעדיפים לשים את הידיים מקדימה ולא בצדי המיטה ואז ניתן לחבר מעין עריסה לידיים, מקבילה למיטה, המוצבת מתחת למשענת הראש. יחד עם זאת, כאשר עושים עיסוי בגב רצוי שהידיים יהיו בצדי המיטה כדי לשחרר את השכמות ושריר הטרפז.
3. החומר: מיטות טיפולים עשויות לרוב מעץ או אלומיניום. כמטפלים עליכם לבחור את החומר בהתאם לשימוש המאפיין אתכם. מיטות עץ מתאימות יותר לקליניקות קבועות ומשדרות חמימות וקרבה לטבע, כפי שהיינו מצפים לחוש בעת כניסה לקליניקה לרפואה משלימה. אחד החסרונות של מיטות העץ הוא משקלם כבדות ולכן מיטות אלו פחות מתאימות למטפלים שצריכים לשאת את המיטות איתם. מיטת אלומיניום מתאפיינת בקיפול נוח ומשקל נמוך ולכן מתאימה מאד למטפלים מחוץ לקליניקה.
4. המשקל שהמיטה מסוגלת לשאת: אם יש לכם מטופלים כבדי משקל, כדאי לקנות מיטות רחבות המיועדות למשקלים כבדים יותר.
5. בד המיטה: רצוי לבחור במיטה שהבד המכסה שלה דוחה נוזלים, מונע כתמים ומונע ספיגה של שמן עיסוי. מיטות אלו יהיו לרוב קלות יותר לניקוי.

רוצים לקבל טיפים נוספים או שנעזור לכם בבחירת המיטה האידאלית עבורכם?
חייגו חינם: 1800-288-888 או צרו עמנו קשר דרך טופס צור קשר באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.