כללי

הליכון לנכים

הליכון לנכים כמו מוצרי עזר נוספים נועדו לספק לנכים, קשישים ומוגבלים את האפשרות שגופם המוגבל מונע מהם. בין אם מדובר על יכולת ניוד, על האפשרות לבצע פעולות יומיומיות באופן עצמאי ללא תלות בגורם חיצוני, ובין אם מדובר על ציוד עזר שמאפשר למוגבל לבצע את הפעולה הרצויה בבטחה, בלי לאבד את שיווי המשקל, וכתוצאה מכך את הביטחון העצמי בדבר היכולת לבצע את הפעולה כראוי.

מסתבר שלאביזרים אלו יש השפעה רבה על החיים של מי שנאלץ לעשות בהם שימוש. בלי המוצר הרצוי עלול המוגבל למצוא את עצמו כאוב, חסר אונים ולכן גם עצוב ומדוכדך. כדי למנוע מקרים כאלו ועל מנת לספק לכל נכה או קשיש את הכלי המתאים לו, זה שיאפשר לו לנוע ולהתנייד ולבצע את הפעולות הנחוצות לו בקלות, אנחנו בחברת קוסמוטרייד עושים כל מאמץ ומחפשים את הדרך להועיל ולקדם.

מה אנחנו עושים?

מגוון מוצרים – אנחנו מאמינים שכדי למצוא את המוצר המתאים צריך הנכה להתרשם ממבחר רחב של מוצרים. כאשר המבחר גדול ומגוון הוא יוכל למצוא מבין כל המכלול את מה שיענה על הצרכים שלו ויתאים לו. זה נכון באשר לבחירת הליכון לנכים וכן לגבי כסאות קלי משקל או כסאות מוסדיים. אצלנו ניתן להתרשם ממבחר מוצרים מגוון.

שירות יסודי ואישי – אין אסיר מוציא את עצמו מבית האסורים ואין נכה יכול למצוא בכוחות עצמו את המוצר הרצוי לו. לכן אנחנו נמצאים כאן כדי לנסות לתור אחר הפתרון המועיל ביותר בהתאם לנתוני המצב. אנחנו מכירים את המוצרים השונים ואת הפונקציונאליות שלהם. מתוך היכרות זו נוכל להתאים למוגבל הליכון לנכים מתאים. נתשאל את האדם וננסה לשמוע מהם השימושים שלו ואילו צרכים ייחודיים יש לו. המטרה היא להמליץ על הליכון לנכים שיועיל ככל האפשר.

הדרכה ומענה לכל שאלה – אנחנו מודעים לכך שכדי שהלקוח יוכל לעשות שימוש במוצר שרכש הוא צריך להכיר אותו ואת האפשרויות שהוא מאפשר. כשלא מכירים את הכלי אי אפשר להפיק ממנו את התועלת המקסימלית. אנחנו מדריכים את הלקוח ומציגים בפניו את המוצר כך שהוא יוכל להתחיל לעשות בו שימוש ולהסתגל אליו בקלות. כמו כן במקרה של שאלות במהלך השימוש יש ללקוח אל מי לפנות. כי אנחנו זמינים לענות בטלפון.

הנגשה של חדרי רחצה – אצלנו ניתן להזמין שירות של  הנגשת חדרי אמבטיה ושירותים. מתוך היכרות מעמיקה עם התחום אנחנו מציעים לכל נכה או מוגבל שירות של התאמת האמבטיה והשירותים הקיימים בביתו לצרכיו. כך שהוא יוכל לדאוג לעצמו ולבצע את הפעולות הנצרכות לו באופן עצמי וללא סיכונים מיותרים. נמליץ על כסא שירותים למבוגרים מתאים ועל עזרים הולמים שיקלו על החיים.

רוצים לקבל הכוונה? המלצות על כסאות קלי משקל שיענו על הצורך שלכם? צריכים לרכוש כמות של כסאות מוסדיים? אנחנו הכתובת שלכם! פנו אלינו עבור כסא שירותים למבוגרים ועבור כל מה שקשור לציוד רפואי. אצלנו תהיו מרוצים מהטוב ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.