כללי

ציוד לבתי חולים

במושב בית עריף יושבת חברה המספקת ציוד לבתי חולים, למוסדות וללקוחות פרטיים. שם החברה הוא קוסמוטרייד. מדובר בחברה בעלת שם טוב בתחומים בהם היא פועלת. ואחוזים רבים מקרב העסקאות בתחומים של ציוד לבתי חולים וכן ציוד רפואי חד פעמי מתבצעים מולה. מדוע בוחרים בחברה זו לקוחות רבים? מהי הסיבה לכך שאנשים פרטיים כמו גם מוסדות ובתי חולים בוחרים לערוך את ההזמנות שלהם בקוסמוטרייד? על שאלה זו תמצאו תשובות מספר במאמר שלפניכם.

על הייחודיות של חברת קוסמוטרייד

כל מוסד רפואי, מרפאה אלטרנטיבית ומוסד שיקומי נזקק לרכוש ציוד לבתי חולים. מדובר על רהיטים כמו מיטה רפואית, כסא רחצה ושירותים, כסאות גלגלים ועוד. כמו כן יש צורך לרכוש באופן שוטף  ציוד רפואי חד פעמי כמו נייר, מחטים ועוד כהנה וכהנה על פי הצורך הקיים. החברה המדוברת עוסקת באספקת ציוד מכל הסוגים תחת הכותרת ציוד לבתי חולים. כך שמי שמחפש לקבל בכתובת אחת מענה כוללני ורב תחומי בוחר בקוסמורטייד. אבל זו רק הנקודה הראשונה שרצינו לציין.

נקודה משמעותית נוספת היא המקצועיות הרבה וההבנה המעמיקה בתחום. בקוסמוטרייד עובדים אנשי מקצוע שרכשו הרבה מאוד ידע בתחומי הציוד הרפואי. הללו מכירים לעומק את היצרנים השונים, את כל החברות הרלוונטיות ברחבי העולם ואת הסוגים השונים של המוצרים. הידע הרב מקנה לחברה את היכולת לענות על כל צורך של לקוח, ולספק לו את המוצר המתאים כראוי. יש לציין שבמקרים רבים הלקוחות לא בדיוק יודעים מהו המוצר הרצוי להם. הם אמנם יודעים מה הם רוצים לעשות במוצר, ואילו תועלות הם עתידים לקבל ממנו. אבל אם לא מכירים את האפשרויות הקיימות וקשה להם לבחור. כמו כן בעידן שלנו, בו יש חידושים בכל עת, עשוי לקוח לא לדעת שיש מוצר שעשוי לענות על הצרכים. כאשר הצוות של החברה מכיר היטב את מכלול האפשרויות ואת הכלים השונים, הוא יכול לספק לכל לקוח מענה יסודי ולכוון אותו לבחירת המוצרים הרצויים לו.

מעניין זה אנחנו מגיעים לנקודה חשובה לא פחות והיא עניין השירות. אצלנו יש מטרה עליונה והיא לענות לכל לקוח בצורה אישית תוך מתן מענה אינדיבידואלי לצורך שלו. נחתור לענות לו על כל שאלה ולאפשר לו להתלבט ולהרהר בדברים – עד שימצא את המוצר הרצוי שהוא בטוח בדבר ההתאמה שלו. בעניין זה אנחנו גם נדאג שהוא יתחיל את השימוש במוצר עם ידע והבנה באשר לאופן התפעול שלו. אנשי הצוות שלנו ידריכו אותו בצורה מפורטת, כך שהוא יוכל להתחיל לעשות את השימוש הרצוי. בעת רכישת מוצר גדול כמו מיטה רפואית יינתן שירות של הובלה והרכבה בתוספת תשלום. שירות זה ייעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי הבנה והיכרות עם תחום הציוד לנכים.

אם אתם מתלבטים איפה כדאי לרכוש כסא רחצה ושירותים, כדאי לכם להכיר את קוסמוטרייד – החברה המובילה לציוד רפואי.