רפואה משלימה

The big design: Wall likes pictures

עיצוב לפי תורת הפאנג שווי יתרום לאווירה רגועה בקליניקה, למשיכת אנרגיות של ריפוי וגם להצלחה חומרית.

אם אתם מתמחים ברפואה משלימה: דיקור סיני, רפלקסולוגיה, עיסוי הודי או שיאצו ואתם מתכוונים לפתוח קליניקה פרטית משלכם, או עובדים במרכזי הבריאות המשלימה של אחת מקופות החולים, ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים שיקנו לקליניקה שלכם אווירה קסומה ומרגיעה.

אנו ממליצים לכם לרהט את הקליניקה שלכם על פי כללי הפאנג שווי, התורה הסינית העתיקה לעיצוב הבית. בחירת עיצוב לפי תורת הפאנג שווי תתרום לאווירה רגועה וטובה בקליניקה, למשיכת אנרגיות של ריפוי וגם הצלחה גם בתחום החומרי. בנוסף הדבר יכול לשמש נושא מצוין לשיחה עם לקוחות חדשים ל”שבירת הקרח”.

פעמוני רוח

הצליל המופק על ידי פעמוני הרוח עוזר להאט את הצ’י (אנרגיית החיים) ולכן תליית פעמוני רוח טובה ליצירת אווירה רגועה. אם המסדרון המוביל אל המרפאה הוא ארוך וישר, מומלץ לתלות פעמון רוח ליד הדלת, כדי לסייע לאנשים להיכנס למרפאה בשלווה ובשקט. פעמוני רוח גם עוזרים להעלות את האנרגיה של המרחב ומגנים עליו. מומלץ להתאים את גודל פעמון הרוח לחלל ולגודל המשרד ולבחור בפעמון רוח העשוי מתכת היוצר קול חודר במיוחד. עם זאת, חשוב לבחור בפעמון רוח שמפיק קול נעים ולא צורם, כדי להימנע מהשלכות לא רצויות.

מטבעות סיניים

מטבעות סיניים עוזרים בהבאת שגשוג והצלחה. בית השקעות או בנק המעוצבים לפי הפנג שווי עושים שימוש רב באלמנט זה. אנו ממליצים לכם לחפש אחר סטים של שלושה מטבעות, שישה או תשעה הקשורים יחד בחוט אדום. מטבעות סיניים מומלץ לתלות ליד הדלת, כדי למשוך כסף אל המרפאה, או בכל נקודה הקשורה להעברת כספים (למשל ליד המזכירות הגובות את הכסף מהלקוחות) ובסמוך למקום העבודה עצמו.

מזרקת מים

על פי הפאנג שווי מים זורמים מביאים מזל טוב לעסק ולבית ותורמים לשגשוג העסק. קול פכפוך המים מפעיל את אנרגיית החיים ומוסיף לחות לחדר ובכך מאזן אותו. מים זורמים גם מסמלים ריפוי. כיום קיימות מיני מזרקות מים קטנות למשרדים, אפילו בגודל בו אפשר להניח אותן על שולחן, שחיבורן לחשמל מאפשר דימוי של זרימת מים או פכפוך מים. אנו ממליצים לכם להתאים את המזרקה לגודל המרפאה והחלל ולבחור במזרקה המורכבת מאלמנטים טבעיים עד כמה שאפשר. תוכלו להתאים את קול המים ולווסת את עצמתם, בהתאם לאווירה הרצויה במקום.

התאמת צבעים

על פי הפאנג שווי צבעים מסוימים רצויים יותר מאשר צבעים אחרים. לדוגמה הפאנג שווי ממליץ לשלב פריטים בצבע אדום בעיצוב המשרד. הצבע האדום הוא צבע בהיר, מושך ומזמין. הוא מוסיף חמימות לחדר ומביא מזל. הצבע הירוק לעומת זאת מסמל צמיחה ושגשוג. לכן אנו ממליצים להוסיף צמחייה לחלל המרפאה. צמחייה במרפאה יכולה לתרום לתחושה חיובית של פריחה והמשכיות. הצבע הירוק קשור גם לכסף ולהצלחה.

עקרונות עיצוב

על פי הפנג שווי המרפאה צריכה לשדר ניקיון, נוחות וזמינות. יש לקחת בחשבון שרבים מהלקוחות שלכם יגיעו אליכם מפני שהם סובלים ממכאובים או מבעיות פיזיות או נכויות ולכן כדאי להימנע מכל דבר שיכול להוות מכשול או טרדה. למרות שהחדר משמש למרפא, אין זה אומר שהמרפאה צריכה להיות קרה ולא מזמינה. להפך, תוכלו “לחמם” את האווירה במרפאה ולהקל על לקוחות את הטיפול על ידי תמונות המתארות נופים או טבע, או על ידי שימוש באור חם ומעומעם.

זכרו! תכנון נכון של המרפאה לא רק ימשוך לקוחות ויתרום להצלחתכם, הוא גם חיוני להרגשה שלכם בבואכם לעוד יום עבודה במקום בו תצטרכו לשהות שעות רבות ולהיות אדיבים ומנומסים ללקוחות שלכם.

בהצלחה!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.